Menu

0

0 Kč

Naše služby

RUČNÍ MYTÍ

Velký výběr mycích programů vyhoví každému vašemu požadavku.

Proč si zvolit ruční mytí u NEVERSTOCK?

  • Bez nutnosti objednání
  • Základní programy na počkání
  • Káva a WIFI ke každému mycímu programu zdarma.
  • Našim klientům nabízíme prémiové ruční mytí vozu. Klademe důraz na individuální přístup a neustálou kontrolu kvality.
  • V našem mycím boxu provádíme bezkartáčové šetrné mytí karoserie vozidla.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Zajistíme precizní čištění interiéru i ve špatně dostupných místech vozidla.

Čistění interiéru nabízíme jako samostatnou službu nebo jako k součásti našich ostatních programů.

LEŠTĚNÍ A KOREKCE LAKU

Jedná o proces mechanického opracování poškozené vrstvy laku. Používáme k tomu rotační a excentrické, orbitální leštičky mnoha rozměrů, leštící pasty s různými typy a velikostmi abraziv, a v neposlední řadě leštící kotouče z různých materiálů a tvrdostí. 

Vyleštěný lak je pak vhodné chránit použitím některé z ochran laku, ať už vosky, sealanty či keramickými povlaky.  Časová náročnosti – u zcela nového auta se můžeme pohybovat v rozmezí 8 až 15 hodin, udržované starší auto může zabrat 16 až 25 hodin, velmi poškozené tvrdé laky se můžou blížit k 50 hodinám práce, v určitých případech i více. V tomto čase je zahrnuta příprava na leštění a příprava na následující ochranu laku.

NANOKERAMICKÁ OCHRANA

Jsme certifikovanými partnery firmy KRYTEX, což je firma s mnohaletou tradicí a vrcholovým vývojem a výzkumem. Krytex vyvinul účinné politury s několikaletými výdržemi pro různé povrchy- laky, disky, okna, textil, kůži, gumu a plasty. 

OCHRANNÉ FOLIE

Nainstalované ochranné fólie XPEL nejsou na povrchu vidět, nezkreslují barvu laku a zároveň maximálně podporují jeho lesk. Tím je zachován stejný odstín barvy laku jak na chráněných, tak i nechráněných částech karoserie.

CELOPOLEPY A STYLING

Chtěli byste své vozidlo něčím oživit, zviditelnit a nevíte si rady? Reklamní nebo stylingový polep osobního či užitkového vozidla u nás není žádný problém. V případě, že už máte vlastní grafiku, tak vám pomůžeme s realizací nebo to vše vymyslíme za vás.

Autoservis

AUTOSERVIS

V našem autoservisu poskytujeme kompletní servisní služby. Zajistíme Vám běžnou údržbu vozidla jako je výměna oleje, náplní a filtrů, ale i servis a opravy brzdových a výfukových systémů a podvozkových částí. Opravy motoru, spojky a převodovky s kompletní diagnostikou vozu na nejmodernějším zařízení firmy WÜRTH. Dále naše služby zahrnují celkové kontroly vozu společně s přípravou a zajištěním STK a Emisí.

Pneuservis

PNEUSERVIS

V našem pneuservisu Vám přezujeme pneumatiky velkých rozměrů s nízkoprofilovými pneumatikami, včetně RUNFLAT pneumatik do rozměru 24“. Součástí přezutí je vyvážení pneumatik. Samozřejmostí je široká nabídka zimních, letních pneumatik všech značek s dodáním 1-2 pracovních dnů. Možnost uložení druhé sady kol nebo pneumatik v našem skladu na celou sezónu.  

AUTODOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Veškeré díly k vozidlu zakoupíte v naší kamenné prodejně nebo na našem e-shopu. V naší široké nabídce naleznete stavitelné podvozky, vzduchové podvozky, sady litých a kovaných disků, sportovní výfukové systémy, kompletní brzdové kity a mnoho exteriérových doplňků. V naší nabídce je zahrnuta i autokosmetika pro petrolheady s kompletním příslušenstvím. Sluneční clony, stylingové samolepy, klíčenky, vůně do auta. Dvakrát ročně zařazujeme do prodeje designovou kolekci oblečení NEVERSTOCK.

SPORTOVNÍ ÚPRAVY VOZIDEL

Nabízíme Vám kompletní úpravy vozidel a mnoho dalšího. V našem autocentru se specializujeme na úpravy podvozkových, výfukových a brzdových systémů, úpravy a styling exteriéru s individuální grafickou přípravou a následnou instalací, audio/video. Prodej performance dílů, sportovních autodoplňků a autokosmetiky.

Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se Vám obratem ozveme.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Mám zájem o
Zpracování osobních údajů