Menu

0

0 Kč

Autoservis

Autoservis

V našem autoservisu poskytujeme kompletní servisní služby. Zajistíme Vám běžnou údržbu vozidla jako je výměna oleje, náplní a filtrů, ale i servis a opravy brzdových a výfukových systémů a podvozkových částí. Opravy motoru, spojky a převodovky s kompletní diagnostikou vozu na nejmodernějším zařízení firmy WÜRTH. Dále naše služby zahrnují celkové kontroly vozu společně s přípravou a zajištěním STK a Emisí.

Provádíme opravy a pravidelnou údržbu vozů všech značek automobilů (Škoda, Ford, Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz a mnoho dalších).

Klimatizace, údržba, dezinfekce ozonem

O klimatizaci je třeba pravidelně pečovat, jinak může dojít k různým nepříjemnostem. Ideální je si vždy před sezonou naplánovat kontrolu klimatizace. Vyčistit ji, doplnit chladivo a zkontrolovat, zda vše správně těsní. Pravidelná servisní kontrola klimatizace se doporučuje provádět každé dva roky. Výrobci aut také doporučují pravidelně zapínat klimatizaci v autě, a to alespoň jednou za dva týdny, aby se kompresor promazal a v budoucnu se nezadrhával. To platí i v zimě.

Diagnostika vozidla

Profesionální diagnostika Würth pro komunikaci s řídícími jednotkami osobních vozidel. Diagnostikou elektronických systémů vozidla, získáte rychlý přehled o fungování elektronických systémů vozidla bez nákladné a časově náročné demontáže a kontroly jednotlivých dílů.

Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se Vám obratem ozveme.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Mám zájem o
Zpracování osobních údajů