Menu

0

0 Kč

Nanokeramická ochrana

Jsme certifikovanými partnery firmy KRYTEX, což je firma s mnohaletou tradicí a vrcholovým vývojem a výzkumem. Krytex vyvinul účinné politury s několikaletými výdržemi pro různé povrchy- laky, disky, okna, textil, kůži, gumu a plasty.

Lze aplikovat na auta vše cenových kategorií a stáří, hlavním úkolem je anti-age, to znamená zastavit současný stav materiálu a zabránit jeho další degradaci, navýšit lesk, vytvořit tvrdou ochrannou bariéru před mechanickým poškozením, ochránit materiál před negativními vlivy chemií při mycích procesech. Samozřejmostí je hydrofobita, samočistící schopnost, odpudivost špíny a snadné mytí, které je zapříčiněno nano-povrchem, který nedovolí přilnutí nečistot. Hlavním nevídaným faktorem této keramiky oproti ostatním je nesmyslná chemická odolnost, nelze odstranit ani kyselinou chlorovodíkovou, ani ředidlem, dalším faktorem výjimečnosti je několikaletá trvanlivost a to bez doplňování keramiky a dodržování způsobů mytí.

Vůz se prokazatelně méně špiní a poskytuje hydrofobitu

Keramická ochrana má samočistící účinek a odpuzující vlastnosti. Snižuje usazování nečistot na barevném a lakovaném nátěru. Keramická ochrana usnadní údržbu a čištění povrchu, což klient ocení zejména při mytí vozu na bezkontaktní myčce.

Oslnivý lesk

Keramické ochrany zajišťují velmi vysokou úroveň lesku, hloubku a intenzitu barvy laku karoserie. Nedílnou součástí dosažení vysněného lesku je strojní leštění laku, následná aplikace keramické ochrany. Při vrstvení keramiky dochází k posílení a prodloužení životnosti a funkčnosti dané ochrany. (KRYTEX 9H+)

Ochrana laku

Keramická ochrana chrání lak před vyblednutím a udržuje jeho hluboký lesk. Snižuje riziko praskání laku a tvorby a šíření koroze. Lak zcela izolován od nepříznivého působení všech vnějších činitelů-kyselé deště, UV záření, škrábance, mechanická poškození, posypová sůl a další. 

Snižuje riziko poskožení

Keramická ochrana snižuje riziko poškození lakovaného povrchu.