Menu

0

0 Kč

Ochranné folie

Nainstalované ochranné fólie XPEL nejsou na povrchu vidět, nezkreslují barvu laku a zároveň maximálně podporují jeho lesk. Tím je zachován stejný odstín barvy laku jak na chráněných, tak i nechráněných částech karoserie.

Folie na ochranu automobilu jsou v čirém a v matném provedení. Dokonale zabraňují poškrábání jeho povrchu a také vzniku nežádoucích hologramů. Spolehlivě chrání celé vozidlo proti odletujícím kamínkům, drobným kolizím na parkovišti i proti korozi. Jsou také velmi odolné proti působení agresivní silniční špíny, také ptačímu trusu, kyselému prostředí a vzniku vodních skvrn.

Nabídka PPF

Vizualizace možností polepů ochrannou PPF fólií a orientační ceny. Konečná cena závisí na velikosti a typu vozidla. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Částečná PPF

Tato základní varianta pokrytí obvykle zahrnuje první polovinu kapoty a blatníků vozidla, přední nárazník, kryty zrcátek nebo jiné další nárazové oblasti, které jsou důležité pro ochranu vozidla.

Cena od 12 000,-Kč bez DPH

Celopřední PPF

Nejoblíbenější varianta. Front PPF zahrnuje kompletní přední část karoserie vozidla. Kapotu, přední blatníky, přední světlomety, přední nárazník a jeho části.

Cena od 25 000,-Kč bez DPH

Kompletní PPF

Nejvyšší stupeň ochrany. Celé vozidlo včetně střechy, dveří, sloupků a všech lakovaných částí karoserie bude polepeno ochranou folií.

Cena od 65 000,-Kč bez DPH

Ochrana interiéru

Ochrana displeje po středový tunel dle Vašeho výběru.

Cena od 1 500,-Kč bez DPH

A-sloupky, střecha

Vozidlo chráněné před úlomky během jízdy díky pokrytí PPF na A-sloupcích a část střechy přímo nad čelním sklem.

Cena od 4 500,-Kč bez DPH

Ochrana hran dveří

Jedním z nejjednodušších míst k odření laku vozidla je okraj dveří. Ochrana hran dveří udrží lak nedotčený a chráněný před nárazy.

Cena od 1 000,-Kč bez DPH

Hrana zavazadlového prostoru

Ochrana kufru vozidla, který zabrání poškrábání a poškození při nakládání nebo vykládání zavazadel, kočárků a dalších břemen.

Cena od 1 200,-Kč bez DPH

Ochrana světlometů

Postupem času mohou být světlomety a mlhové světlomety poškozeny odlétajícími kamínky, vnějšími vlivy a vystavením UV zářením. Díky ochraně PPF Vám budou složit
dlouhé roky. PPF folie nesnižují svítivost světel.

Cena od 2 500,-Kč bez DPH

Ochrana prahů, spodních dvěří

Vozidlo při akceleraci může odrazit spoustu kamínků, úlomků a způsobit poškození. Instalace PPF v oblasti prahů a spodních dveří může tyto oblasti s vysokým dopadem udržet v bezpečí.

Cena od 5 000,-Kč bez DPH

Vyplňte prosím poptávkový formulář a my se Vám obratem ozveme.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Mám zájem o
Zpracování osobních údajů